راه بهشت

رقص و خوانندگی زنان در جشنواره موسیقی فجر! + تصاویر

رقص و خوانندگی زنان در جشنواره موسیقی فجر! + تصاویر
رقص و خوانندگی زنان در جشنواره موسیقی فجر! + تصاویر
جشنواره موسیقی فجر امسال که بیست و هشتمین دوره خود را پشت سر می گذارند ، گویی یکی از فستیوال های امریکایی یا عربی است که در حال مشاهده ان هستیم ، نه بویی از انقلاب در این جشنواره به اصطلاح جشن فرهنگی انقلاب می اید و نه رنگی اسلامی دارد ...

"در سایه غفلت و بی توجهی مسئولین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی"
 
رقص و خوانندگی زنان در جشنواره موسیقی فجر انقلاب!
خوانندگی زنان که چند وقتی است بصورت افسار گسیخته در حال شیوع است و خیل عظیمی از زنان و دختران ایرانی را گمراه کرده و از ارزشهای اسلامی و فرهنگ ایرانی دوره کرده است که قصد عادی سازی خوانندگی و رقص زنان را دارد.
 
" انقلاب نیوز - سرویس فرهنگی " جشنواره موسیقی فجر امسال که بیست و هشتمین دوره خود را پشت سر می گذارند ، گویی یکی از فستیوال های امریکایی یا عربی است که در حال مشاهده ان هستیم ، نه بویی از انقلاب در این جشنواره به اصطلاح جشن فرهنگی انقلاب می اید و نه رنگی اسلامی دارد ، اما یکی از مشکلات جدی جشنواره موسیقی فجر امسال ، خوانندگی و نوازندگی و رقص زنان در این جشنواره است که متاسفانه شاهد اجرای ان با مجوز ررسمی از سوی وزارت ارشاد هستیم!
 

جشنواره موسیقی که با نام فجر و انقلاب آمیخته شده است و باید فرهنگ انقلاب و ایران و اسلام را به رخ جهانیان بکشد متاسفانه شاهد خوانندگی و نوازندگی و رقاصی زنان در ان هستیم.
خوانندگی و نوازندگی زنان که چند وقتی است بشدت توسط گروه های موسیقی تبلیغ می شود و جوانان دختر را به سمت خوانندگی و نوازندگی سوق می دهند در جشنواره موسقی فجر امسال به کرار شاهد این مسئله هستیم و به وضوح این مسئله ار مشاهده می کنیم که در سایه غفلت و سهل انگاری مسئولین وزارت ارشاد روز به روز گسترده تر می شود.

نوازندگی زنان در جشنواره موسیقی فجر امسال نکته ای است که نباید به راحتی از ان بگذریم ،و مسئولین به راحتی در این بخش های فرهنگی که باید ارزشهای اسلامی و ایرانی به دنیا صادر شود ،از فستیوال های غربی و ضد ارزشی الگو برداری کرده و با روش انها جشنواره ای که با نام فجر آمیخته شده است را نمایش دهیم.
 
جشنواره موسیقی فجر امسال که بیشتر شباهتی به فستیوال های عربی و امریکایی دارد همراه با رقاصی و نوازندگی و خوانندگی در امیخته شده است و متاسفانه بشدت توسط وزارت ارشاد این جشنواره تبلیغ می شود.
 
این جشنواره که می تواند یکی از بستر های مهم نشر فرهنگ ایرانی و اسلامی باشد اما شاهد الگو گیری ان از فستیوال های غربی و عربی هستیم که بویی از انسانیت و فرهنگ در انها دیده نمی شود و فقط به تخلیه غرایض توجه می شود نه چیز دیگری.
 

گزارش های رسیده به انقلاب نیوز حکایت از این مسئله دارد که در اکثر کنسرت های برگزار شده جشنواره موسیقی فجرامسال  بیشترین نوازندگان گروه ها زن بوده اند و در بعضی موارد هم خوانندگی و تک خوانی زنان گزارش شده است.
خوانندگی و نوازندگی زنان بر اساس شریعت  دین مبین اسلام و بر اساس فتوای اکثر ایات عظام حرام اعلام شده است  اما متاسفانه این روزها شاهد ان هستیم که افراد خاصی که می توانند در نشر فرهنگ ایرانی و اسلامی سهیم باشند و مسولیتی دارند به اسلام و انقلاب خیانت کرده و غفلت را به اوج خود رسانده اند و رسما برای گروه های زنان خواننده مجوز صادر می کنند!
 
امر به معروف و نهی از منکر که باید این روزها بشدت تبلیغ شود و از این نوع منکرات جامعه جلوگیری به عمل آید متاسفانه کمرنگ شده و جای خود را به تقیه داده است و اکثر مردم در این نوع مجالس بر روی صندلی هایشان میخکوب شده و محو خوانندگی و نوازندگی زنان می شوند.
 
اما از جشنواره موسیقی فجر به مجالس عقد و عروسی و جشن و شادی شخصی که برسیم اوضاع اسف بار تر است و عده ای از مردم خواسته یا ناخواسته مجالس جشن و شادی خودشان را با گناه آغاز می کنند و برای شادی بیشتر زنان را برای خوانندگی دعوت کرده و از گناه بیشتر لذت می برند که متاسفانه بر اساس گزارش های رسیده در برخی موارد زنان و دخترانی را نیز برای رقاصی دعوت می کنند تا مجالس پرگناه شان افزون شود .
 

اما این مسئله خوانندگی و رقص زنان باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد و با این مسئله برخورد و جلوگیری شود ، چرا که اگر با این ویروس ضد ارزشی برخورد نشود و حمله خود را به سمت جوانان همچنان ادامه دهد و انها را به سمت فرهنگ منحط غرب و ضد فرهنگی سوق دهد دیگر فرهنگی برای جوانان ما باقی نمی ماند و اگر بقیه مردم مسئله امر به معروف و نهی از منکر را جدی نگیرند و ان را فراموش کنند و از این نوع مسائل گذرا رد شوند و همراه و هم مسیر خوانندگی و رقص زنان بشوند ، مدیون خون شهدایی هستند که از بزرگترین سرمایه زندگی شان گذشتند تا اسلام وفرهنگ ان در این کشور باقی بماند نه این که  از ازادی که مردم بوسیله خون شهدا بدست اورند زنانشان خوانندگی کنند و خون انها را پایمال کنند , چرا که در اکثر وصایای شهدای عزیزمان خطاب به زنان عفت و پاکدامنی و حیا و حجاب وصیت شده است که باید ان را جدی بگیرند و به مردان هم امر به معروف و نهی از منکر وصیت شده که باید بدان عمل کنند و از این قبیل اتفاقات جلوگیری کنند.


منبع: انقلاب نیوز


ارسال نظرات و دیدگاه های شما

توجه:

با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود پرتال تاثیر کاملا موثری ایفا می کند لذا خواهشمند است ما را از نظرات ارزنده ی خود محروم نفرمایید.

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.
• نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد.
• نظراتی که شامل سئوال شرعی یا نتایج مسابقات باشد منتشر نخواهد شد. ( از فرم تماس با ما استفاده فرمایید)
• نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.
• متن نظر شما می بایست حداکثر 1024 کاراکتر باشد.